Slapukų politika

Slapukai yra mažos teksto dalys, kurias mūsų serveriai siunčia į jūsų kompiuterį ar įrenginį, kai naudojatės mūsų paslaugomis. Jie saugomi jūsų naršyklėje ir vėliau siunčiami atgal į mūsų serverius, kad galėtume pateikti kontekstinį turinį. Be slapukų naudojimasis žiniatinkliu būtų daug labiau varginantis. Mes naudojame juos, kad palaikytume jūsų veiklą mūsų svetainėje. Pavyzdžiui, jūsų sesija (kad jums nereikėtų vėl prisijungti) arba jūsų pirkinių krepšelis.

Slapukai taip pat naudojami siekiant padėti mums suprasti jūsų nuostatas, pagrįstas ankstesne ar esama veikla mūsų svetainėje (puslapiuose, kuriuose lankėtės), jūsų kalba ir šalimi, todėl galime suteikti jums patobulintas paslaugas. Taip pat naudojame slapukus, kad padėtų mums rinkti apibendrintus duomenis apie svetainės srautą ir sąveiką su svetaine, kad ateityje galėtume pasiūlyti geresnę svetainės patirtį ir įrankius.

Čia pateikiama slapukų, kurie gali būti saugomi jūsų įrenginyje, kai lankotės mūsų svetainėje, apžvalga:

Slapukų tipai Tikslas PVZ

Sesijos & Sugumo

Autentifikuoti vartotojus, apsaugoti naudotojų duomenis ir leisti svetainei teikti paslaugas, kurių vartotojai tikisi, pvz., išlaikyti savo krepšelio turinį arba leisti įkelti failus. 

Svetainė neveiks tinkamai, jei atmesite arba atmesite šiuos slapukus.

session_id (Odoo)
fileToken (Odoo)

Nuostatų

Prisimina informaciją apie pageidaujamą svetainės išvaizdą ar elgseną, pvz., pageidaujamą kalbą ar regioną.

Jei atmesite šiuos slapukus, jūsų patirtis gali pablogėti, tačiau svetainė vis tiek veiks.

frontend_lang (Odoo)
Sąveikos istorijos

Naudojama informacijai apie jūsų sąveiką su svetaine, matytus puslapius ir bet kokią konkrečią rinkodaros kampaniją, atvedusią jus į svetainę, rinkti.

Jei atmesite šiuos slapukus, mes negalėsime jums suteikti geriausių paslaugų, tačiau svetainė veiks.

im_livechat_previous_operator_pid (Odoo)
utm_campaign (Odoo)
utm_source (Odoo)
utm_medium (Odoo)

Reklamos ir rinkodaros

Naudojama, kad reklama būtų patrauklesnė naudotojams ir vertingesnė leidėjams bei reklamuotojams, pvz., teikiant aktualesnius skelbimus, kai lankotės kitose svetainėse, kuriose rodomi skelbimai, arba siekiant pagerinti skelbimų kampanijos našumo ataskaitas.

Atminkite, kad kai kurios trečiųjų šalių paslaugos gali įdiegti papildomus slapukus jūsų naršyklėje, kad galėtų jus identifikuoti.

Galite atsisakyti trečiosios šalies slapukų naudojimo apsilankętinklo reklamavimo iniciatyvos atsisakymo puslapyje.Svetainė vis tiek veiks, jei atmesite arba atmesite šiuos slapukus.

__gads (Google)
__gac (Google)

Analitniai

Norint suprasti, kaip lankytojai sąveikauja su mūsų svetaine naudodami „Google Analytics“. Daugiau apie Analitinius slapukus ir privatumo informaciją.

Svetainė vis tiek veiks, jei atmesite arba atmesite šiuos slapukus.

_ga (Google)
_gat (Google)
_gid (Google)
_gac_* (Google)

Galite pasirinkti, kad kompiuteris jus įspėtų kiekvieną kartą, kai siunčiamas slapukas, arba galite pasirinkti išjungti visus slapukus. Kiekviena naršyklė yra šiek tiek skirtinga, todėl peržiūrėkite savo naršyklės žinyno meniu, kad sužinotumėte, kaip teisingai keisti slapukus.

Šiuo metu nepalaikome „Do Not Track“ signalų, nes nėra pramonės atitikties standarto.